70 Level Quest Görevi Nasıl Yapılır?


New World Amykos
One of the most popular MYKO of all time
Are you ready to Kill Steal?
PLAY NOW

Toiss

Creative Director [YOURKO]
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
May 16, 2017
196
205
85,103,700
Her iki IRK için ortak spawn bölgelerinde bulacağınız ve kesildikten 1 saat sonra re-spawn olan yaratıkları bir seferlik kesmeniz gerekiyor.
4 Farklı yaratığı 4 farklı alanda kestikten sonra son yaratığın ölmesi ile birlikte item seçimi için karşınıza bir ekran otomatik olarak belirecektir.
Dikkat etmeniz gereken noktalar ve tüyolar ;
  1. 70 Level seviyesine ulaşmadan görevi yapamazsınız. (level düşerseniz yeniden 70 olmanız gerekir.)
  2. MOB'lar kesildiğinde sağ altta yani damage bar içinde yeşil yazı ile 1/1 şeklinde başarılı olduğunu gösteren bir mesaj gelir.
  3. Quest item eğer başarısız bir upgrade ile yanarsa, sadece Quest Cleaner ile geri getirebilirsiniz. ( Görevi yeniden yapmanız gerekli )
  4. Daha önce görevi yaptıysanız eğer, JOB değişimi yaparak yeniden açamazsınız. ( 3. madde geçerli olacaktır. )
  5. Örneğin Quest iteminizi +6 yaptınız ve daha sonra JOB değiştirdiniz, Quest item otomatik olarak değişmez bunun için 70 Quest item değiştirme konusuna ya da JOB Change ve 70 Quest Değiştirme Rehberi ( Tüm Detaylar ) konusuna göz atmanız gerekli.
  6. Upgrade seviyesi ne olursa olsun Quest değişiminde seviye değiştirdiğiniz şekilde kalır. Örneğin +6 Quest yine +6 olarak değişir.
  7. En önemli nokta bazen dalgınlık nedeni ile Quest seçim ekranını kapatabilirsiniz, bunun için hiç üzülmenize gerek yok Eslant haritasına girdiğinizde " U " basıp QUEST sekmesine tıklayın ve bu şekilde yanlışlıkla kapatmış olduğunuz Quest seçim ekranı karşınıza tekrar gelecektir.
Human ve Karus ırkları için Quest yaratıkları; [Quest] Uruk Hai, [Quest] Apostle, [Quest] Stone Golem, [Quest] Troll olarak belirlenmiştir, aşağıda bulundukları yerleri görebilirsiniz.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Şimdi ise görevi adım adım yapalım ve durumun gidişatına göz atalım, her bir Quest yaratığını keselim ve son yaratık kesildikten sonraki işlemlerimizi görelim;

4x.jpg

Burada görevi tamamlanıyor ve sağ alt kısımda gördüğünüz gibi Quest Seçim Ekranı geliyor daha sonra istediğiniz Questi seçmeniz gerekecek ;

5.jpg

Ve istediğin itemi seçtiğine emin misin ? diye bir uyarı ekranı gelecek eğer işleminiz doğru ise onaylayın.

6.jpg

İşte bu kadar, Quest görevini başarıyla tamamladınız ve iteminiz inventory içine düştü ( üzerinizin boş olmasına dikkat edin )

7.jpg

Yukarıda 7. Madde ile önemli bir sorunun çözümünü anlatmıştık, tekrarlayıp görsel ile pekiştirmemiz de fayda var;
  • En önemli nokta bazen dalgınlık nedeni ile Quest seçim ekranını kapatabilirsiniz, bunun için üzülmenize gerek yok Eslant haritasına girdiğinizde " U " basıp QUEST sekmesine tıklayın ve bu şekilde yanlışlıkla kapatmış olduğunuz Quest seçim ekranı karşınıza tekrar gelecektir.
TEKRAR-ALMA.jpg

İyi oyunlar dilerim..
 

>BORNTOKILL<

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
748
662
234,248,850
Güzel paylaşım Foruma renk ve bilgi katıyorsunuz teşekkürler :)
 
  • Like
Reactions: Toiss

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
2,801
3,506
312,087,600