Eslant 2 Enteresan Bir Okcu

New World DIEZ - TheMYKO
18th October 21:00
One of the most popular MYKO of all time
Are you ready to Kill Steal?
PLAY NOW

Professor-X

Level 50
Chatter
Aug 14, 2019
49
32
5,128,200
355
2 Gün önce eslant 2 de kasarken bir adam ks geldi.Video da görünen slot arası 40m üstü olduğu için mecbur genie range 50 alıp kasıyoruz ve çar diğer slotta uzakta cıkan moba vurmak için haraket edip atak yapıyor.Bu slotta ve bu tarz slotlarda kimi görsem haraket ederek atak yapar ama ne işki TANRININ_KIRBACI nickli arkadaş hem sabit durup uzaktaki moblara yürümeden vurabiliyor hemde bir elini kaldırmasıyla aynı anda 2 ok çıkıyor.Hadi 2 ok cıkma olayına görüntü bugu diyelim peki bu arkadaş 2 pc 3 karakterle bakmama rağmen hiç haraket etmiyor.GM Hades e pm ile anlattım durumu ama sende görüntü bugu olabilir dedi sadece birde diğer GM arkadaşlara danışmak istedim.Videonun saf hali aşağıdadır
Ve aynı adam 27.10.2019 18:00 itibari ile aynı slotta haraket etmeden 2 slotada atak yapıyor hatta 1 slot ortasına koyduğum TS li okcumdan rahat kutu alıyor Lütfen kafayı yemeden bu karakteri inceleyin.
Video:

Güncelleme az önce tekrar çektim değişen bir şey yok haliyle:

Last edited:

JeromeFlynn

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
May 4, 2018
302
145
99,633,600
834
2 Gün önce eslant 2 de kasarken bir adam ks geldi.Video da görünen slot arası 40m üstü olduğu için mecbur genie range 50 alıp kasıyoruz ve çar diğer slotta uzakta cıkan moba vurmak için haraket edip atak yapıyor.Bu slotta ve bu tarz slotlarda kimi görsem haraket ederek atak yapar ama ne işki TANRININ_KIRBACI nickli arkadaş hem sabit durup uzaktaki moblara yürümeden vurabiliyor hemde bir elini kaldırmasıyla aynı anda 2 ok çıkıyor.Hadi 2 ok cıkma olayına görüntü bugu diyelim peki bu arkadaş 2 pc 3 karakterle bakmama rağmen hiç haraket etmiyor.GM Hades e pm ile anlattım durumu ama sende görüntü bugu olabilir dedi sadece birde diğer GM arkadaşlara danışmak istedim.Videonun saf hali aşağıdadır
Ve aynı adam 27.10.2019 18:00 itibari ile aynı slotta haraket etmeden 2 slotada atak yapıyor hatta 1 slot ortasına koyduğum TS li okcumdan rahat kutu alıyor Lütfen kafayı yemeden bu karakteri inceleyin.
Video:

Güncelleme az önce tekrar çektim değişen bir şey yok haliyle:
geıne pot basıyor macro z1z11z yapıyo cappsllock indir googleden yaz :) meşgul etme forumu

theSperman

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jan 13, 2015
89
81
79,029,225
411
Sen Genie kullandığın için öyle, macro açık adamda tuhaf bir durum yok bence :)

Professor-X

Level 50
Chatter
Aug 14, 2019
49
32
5,128,200
355
macro gören masum köylü :D
Kamyon farı gören davşan gibi kalırsın öyle.Ulan arkadaş bir kerede hile hurdayı desteklemeyen biri cıksın şurda, hırsızlık olur itemi vermeseydin adam haklı, bosa mob cekerler babanın bosumu, drop düşer pay vermez vermek zorundamı sizin yediğiniz boklar diye nerde illegal bi şey var savunursunuz
Zor ama az insan olmayı deneyin.

Professor-X

Level 50
Chatter
Aug 14, 2019
49
32
5,128,200
355
sana diyorumki potu geineye bastır arc koy skile macro vursun öyle farm yapılır uskoda bile böyle
1. Mesele burası şikayet bölümü ve şikayet senin gibi hırsızlığıyla nam salmış birine değil GM ye yapılır.
2. Mesele eğer illegal bir durum yoksa GM acıklama yapar herkes yoluna bakar salyalarını saçmaya gerek yok
Macro bile acsan iki ucta cıkan moblara atak yapamassın buda böyle boktan bi slota ks kurma sacmalığını acıklamaz.

JeromeFlynn

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
May 4, 2018
302
145
99,633,600
834
1. Mesele burası şikayet bölümü ve şikayet senin gibi hırsızlığıyla nam salmış birine değil GM ye yapılır.
2. Mesele eğer illegal bir durum yoksa GM acıklama yapar herkes yoluna bakar salyalarını saçmaya gerek yok
Macro bile acsan iki ucta cıkan moblara atak yapamassın buda böyle boktan bi slota ks kurma sacmalığını acıklamaz.
ağla hacım dinliyoruz yaz başka şeyler yokmu iyice incele videoyu

1oooDe1

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
111
88
79,639,725
562
Kaybol koduğumun embesili senin gibi 100 kere milletin hakkına giren birini burda barındıranda hata yüzünde yokki kızarsın pezevenk
Adamda hile var bence dediğin gibi macroda kursan böyle olmaması lazım. Şu jerameflyn denilen at organı ile fazla muhattap olma ortalık kaşarı hırsız şerefsizdir kendisi

AtmaZiya

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 18, 2015
33
2
78,205,050
325
Mal misiniz adam o uzakliga ok atmiyor diyo siz macro z1 diyorsunuz. Macro ok atmayan uzakliga ok atılmasını mi sagliyor.

• Like
Reactions: Professor-X