YENI Knight Online PvP Camiasının Yüz Karaları[BİLGİLENDİRME]

yourko | knight online | myko | private server
One of the most popular MYKO PvP Server of all time
Are you ready to ResurrectioN of YourKO ?
PLAY NOW

Kojiro

Administrator
Administrator
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
5,742
312,087,600
1,015,625
Öncelikle herkese merhaba, böyle kasvetli bir konu başlığı için tüm oyuncularımızdan özür dilerim, ama sektördeki şerefsizlikleri biraz gün yüzüne çıkartmak istiyorum..

Kimilerinin 3-5 kuruş kazanmak için, kimilerinin ise "gel lan şurada 2 karus bacağı kıralım" diye çeşitli nedenlerden dolayı girmiş olduğu Knight Online PvP sunucularına girdikten sonra YOURKO sunucusuna da aynı ID ve ŞİFRE ile üye olmayın!!!

Bu işten anlamayan, emeğin ne olduğunu bilmeyen hırsızların ekmeğine yağ sürmeyin! Bu ahlaksız Server sahiplerini de sizlere havale ediyorum, çünkü daha fazla terbiyemi bozmak istemiyorum..

Sizlere bu Account Hack konusunda yayınlarda defalarca uyarılarda bulunduk , ısrarla bu hataya düşerseniz, işleri zorlaştırırsınız.. Zevkiniz kaçar sonra sağa sola suç atmaya başlarsınız.. O yüzden bu tip maceralar yaşamamak için daha önce Knight Online PvP'lerde kullanamadığınız bir şifre seçin emek verdiğiniz sunucularda..

Peki sizin şifreleriniz nasıl çalınıyor yada tahmin ediliyor ? Brute Force ile tabi ki... Bu metot ile 3000 adete yakın AccountID ve Şifre denemesi yapılmakta olduğunu görmekteyim veritabanında bulunan kayıtlarda, 10-15 tane hesabı soymaya teşebbüs edilmiş.

Sizlerin hesaplarını korumak bizim önceliğimiz bundan hiç bir zaman kuşkunuz olmasın.. Aşağıdaki kayıtta gördüğünüz gibi şifreleriniz bile şifrelenerek korunmaktadır.. Ayrıca hesabınızı korumak için bir çok özellik mevcut sistemimizde, OTP SİSTEMİ ve DESEN KİLİDİ, Lütfen sizde hesabınızı korumak için gerekli özeni gösteriniz..

mmaryhh10

Level 60
1 Yıllık Üye
May 3, 2019
4
0
78,021,900
266
kojirocuğum hash'lenerek strpw kısmındaki şifreleme çözümlenebiliyor, oraları da sansürlemelisin.

Kojiro

Administrator
Administrator
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,000
5,742
312,087,600
1,015,625
kojirocuğum hash'lenerek strpw kısmındaki şifreleme çözümlenebiliyor, oraları da sansürlemelisin.
Bu resimde gördüklerin bu hırsızların açmış olduğu boş hesaplar..

formychar7

Level 50
Chatter
Dec 25, 2019
33
49
39,316,200
1,822
Mahkemede çalışan birisi olarak söylemeliyim ki; bu tür şeyler suç arkadaşlar. Burası hala muz cumhuriyeti değil.
Sizler bu kişilerin İp adreslerine sahipsiniz. Eylem gerçekleşirse bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık, gerçekleşmemesi halinde ise teşebbüs olarak suç sayılır. (142/2-e )
" Pmden bana küfür etti" şeklinde davalara bile baktık biz. Şaka değil, gerçek.
Cezası da az buz değildir.

RionLi

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jun 6, 2018
1,463
322
175,457,700
5,247
Mahkemede çalışan birisi olarak söylemeliyim ki; bu tür şeyler suç arkadaşlar. Burası hala muz cumhuriyeti değil.
Sizler bu kişilerin İp adreslerine sahipsiniz. Eylem gerçekleşirse bilişim sistemlerinin kullanılması suretiyle hırsızlık, gerçekleşmemesi halinde ise teşebbüs olarak suç sayılır. (142/2-e )
Şimdi ben sana S.a Amk yazsam beni içeri atacak mısın kanka :D

• Like
Reactions: formychar7

theory

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Yazar
Dec 1, 2016
99
440
117,460,200
2,981
Sabah 09:00 da seni ayakta gördüyse bu forum canını sıkmışlar demek ki.
Dilerim en az hasar ile bu krizi atlatırsınız.

YOURKO oyuncularının bir kısmı tüm gün boyunca mesai yapıp strest dağılımı için burayı tercih ediyor. Ellerinden bu hakkı gasp etmek çok çirkin ve alçakça. Bu harcadıkları çaba ve kurnazlığı toplumun akıbeti içinde kullanabilirler.

hepinize iyi forumlar.

FETWORK

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 5, 2015
64
29
97,649,475
1,265
Ne kadar boş beleş ****** ****** insanlar var ağzımı bozdular insanların emekleriyle oynamak nedir oyun içi bir iteme sahip olmak için bütün gün çabalayan insanlar tanıyorum kıskançlıktan ölen yediremeyen insanların vay haline.

1oooDe1

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 26, 2017
168
154
82,692,225
2,655
o davalara anca bakarsın zaten başka bir sonuç çıkmaz abartma istersen

DoYouReMeMBerMe

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Mar 8, 2017
515
119
159,462,600
2,227
Allah hepsinin belasını versin emek hırsızı ****** çocukları. Benim canım yandı , inşallah sizin emeğinize bişey olmaz