YENI Materyal Sistemi

• Hoş Geldin Guest,
    Yeni Dünya CYPHER

mini-banner.gif

new world cypher
coming soon
One of the most popular MYKO of all time
Are you ready to Kill Steal?
PLAY NOW

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,107
5,249
312,087,600
1,011,909
Merhaba,

Collection Race Ödül sistemi sürekli inişli çıkışlı, tatmin edip aynı zamanda tatmin etmeyen bir yapıya sahip. Collection Race Random Item ödüllerini bir kaç aydır düzene sokmaya çalıştım iyi performans almak için iyi ama bi yerden sonra teşvik ediciliğini yitirmekte.

Artık bu dalgalanmalar olmasın diye BOSS Materyalleri ekledim,

Blood of Javana.png Blood Troll Stone.png Broken Bone Collectoer.png Dragon Bone of Tooth.png Essence of Bach.png Essence of Bishop.png Essence of Duke.png Freshly Larva of Hyde.png Heart of Samma.png Lesath Poison.png Lobo Pelt.png Lupus Pelt.png Lycaon Pelt.png Magical Dust of D.F..png Meat of Bakirra.png Meat of Barkk.png Pinch of HQ Feather.png Shaula Poison.png Snake Poison.png Stone of Talos.png Thick Bandit Leather.png

Oyun içi görünümü ;

SORU : Bu MATERYALLER Nasıl Elde edeceğiz ?

• Collection Race Etkinliğini tamamlayanlara 5-10 adet arası random COLONY ZONE materyalleri verecek sistem.
  • Kill Görevini tamamlayanlara 5-10 adet arası random ESLANT materyalleri verecek sistem.
  • Materyallerden düşen Unique takılarlarda herhangi bir trade süresi bulunmamaktadır, BOSS'lar ile düşenlerle eş değerdir.
  • Birer Adet üzeri NPC'de materyal kırdırmayı tercih edenler için güzel bir güncellememiz var, eğer Beşer adet materyal kırdırdıysanız Random havuzundan gelen Silah ve Zırhlar +5 olarak gelecek, eğer Üçer adet yaparsanız +3 olarak gelecek itemler.
  • Birer adet kırdırmayı tercih ettiğinizde %1 Unique Drop mevcut
  • İkişer adet kırdırmayı tercih ettiğinizde %2 Unique Drop mevcut
  • Üçer adet kırdırmayı tercih ettiğinizde %3 Unique Drop mevcut
  • Dörter adet kırdırmayı tercih ettiğinizde %4 Unique Drop mevcut
  • Beşer adet kırdırmayı tercih ettiğinizde %5 Unique Drop mevcut
NPC Menuleri

COLONY ZONE RANDOM ITEM GRUBU

ESLANT RANDOM ITEM GRUBU

Last edited:

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,107
5,249
312,087,600
1,011,909
  • Collection Race Etkinliğini tamamlayanlara 5-10 adet arası random COLONY ZONE materyalleri verecek sistem.
  • Kill Görevini tamamlayanlara 5-10 adet arası random ESLANT materyalleri verecek sistem.
  • Materyallerden düşen Unique takılarlarda herhangi bir trade süresi bulunmamaktadır, BOSS'lar ile düşenlerle eş değerdir.
  • Birer Adet üzeri NPC'de materyal kırdırmayı tercih edenler için güzel bir güncellememiz var, eğer Beşer adet materyal kırdırdıysanız Random havuzundan gelen Silah ve Zırhlar +5 olarak gelecek, eğer Üçer adet yaparsanız +3 olarak gelecek itemler.
NPC Menuleri

ESLANT RANDOM ITEM GRUBU

• Like
Reactions: veined

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,107
5,249
312,087,600
1,011,909

• Like
Reactions: Berhat [Musashi]

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,107
5,249
312,087,600
1,011,909
Iron neck Iron Belt drobu var mı eslant materyallerinde
var ve Iron Neck, Iron belt ve chitin shield droplarında kısıtlama bulunmamaktadır

Xenon

Level 50
Chatter
Jan 7, 2020
31
3
4,945,050
782
5-10 adet olması çok yüksek bir rakama tekabül edecektir.

Şayet tekrarlanmadan 1 kere yapılması durumunda ortalama 500 kişi bitirse görevi 500x7.5= 3.750 materyal girecek bir aksamda oyuna. Gündüz CR si akşam CR si Gece CR si derken 7.000 civarı materyalin oyuna girmesi anlamına geliyor.

1 - 2 adet arası vermesi çıkan itemlerin değerlerini ve farkını ortaya koyacaktır.

• Like
Reactions: Lastmetalvl61

bosslordd

Level 40
Mar 6, 2020
2
3
1,098,900
177
biraz daha dengeleme yapabilir şu an denedim ve 600m verip chitin almak 6 adet kırdırdım ve elle tutulur bir şey gelmedi bakıldığında çok maliyetli beta aşamada bile 2 hesap ile ortalama 2 saatlik kastığım parayı buna yatırdım sonuç hüsran evet kolay olmayacak fakat beta sonrasında bunu deneyip chitin gelmesini göze almak bilemedim fiyatlarında bir dengeleme yapılabilir..

Kojiro

Administrator
Staff member
Administrator
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Sep 14, 2016
3,107
5,249
312,087,600
1,011,909
ESLANT ve CZ Materyal random grup droplarından Middle ve low class itemleri kaldırıl, yerine pus Itemleri eklendi (drop sc , kc voucher, noah sc , trina vs.. )

QuisCostaDies

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
May 17, 2018
36
30
79,487,100
202
Merhaba,

Collection Race Ödül sistemi sürekli inişli çıkışlı, tatmin edip aynı zamanda tatmin etmeyen bir yapıya sahip. Collection Race Random Item ödüllerini bir kaç aydır düzene sokmaya çalıştım iyi performans almak için iyi ama bi yerden sonra teşvik ediciliğini yitirmekte.

Artık bu dalgalanmalar olmasın diye BOSS Materyalleri ekledim,

View attachment 5387View attachment 5388View attachment 5389View attachment 5390View attachment 5391View attachment 5392View attachment 5393View attachment 5394View attachment 5395View attachment 5397View attachment 5398View attachment 5399View attachment 5400View attachment 5401View attachment 5402View attachment 5403View attachment 5404View attachment 5405View attachment 5406View attachment 5407View attachment 5408

Oyun içi görünümü ;

SORU : Bu MATERYALLER Nasıl Elde edeceğiz ?

NPC Menuleri

ESLANT RANDOM ITEM GRUBU

RaptorSelim

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 1, 2015
62
14
78,235,575
988
TS'de kırma fiyatlarını düşürmeyi planlıyorum demiştin, bir gelişme var mı?