Yeni Dünya AMYKOS Tanıtım Konusu

NeOttomaN

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
24
Bus düşmemesi güzel +1
item zor olmasıda güzel.
Güzel gözüküyor herşey
Umarım premiumları bitiririz. Son 2-3 serverdir sağolsun oyuncu kitlesi 20 günde bıraktılar oyunu.
İşten fırsat buldukça burada olacağız.
İnadına yourko <3

Neandertal

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
2
Neye istinaden tatilden sonra artış olacak annamadim =)
öğretmenim tatil bitse benim için daha iyi olur :D

ReisCommanChe

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Reaction score
5
Herkese yeniden selam,
Herşey mükemmel denilecek kadar güzel yapılmış. Birşey haricinde sadece bosslardan atan master eşyaları. Ekibi olan tayfa bowl kovalayarak bi nevide olsa wariorlarının masterını acıp at kosturacaklar bu bi gerçek. Ya ekibi olmayan kişiler için ? Masterı acamayıp e doğal haliyle itemde yapamayıp bırakacak . Bence birazda ekibi olmayanlar icin düşünelim oyunu. Sadece bosslardan cıkacağı icin çokta pahalı olacak ekibi olanlar bile zor acacaklar. İtemi olmayan kisi masterı olsa birazda olsa ayakta durabilir. Şahsi düşüncemdir. Herkese iyi oyunlar.

barkinberber

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
6
en sonki serverde pazarda lycoan staff yoktu cogu magede woe vardı o woelerde düpelenen mavi kutudan cıkmıstı oranları attıralacakmı lycoan staff gibi

Dirtybastard

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
47
+

Ouss

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
56
İşte tam istediğimiz Myko bu orjinalliği ile teşekkürler Kojiro fakat 1 konuya değinmek istiyorum,
HERA Scroll (Np arttırması) Myko orjinalliğini bozan bu scroll hem PK hem oyun görselliğine çok kötü bir etken ve Myko versiyona ters, hera sc komple kaldırılır ya da hera sc 'deki np arttırma kaldırır umarım, NP sc fiyatı artsın gerekirse fakat bu hera SC bir çözüm bulunsun lütfen.
Gönül ister ki Premium fiyatları 1 tık arttırılıp sadece bronze,silver,gold pre olsun (exp,war,farm) yerine eski orjinal gibi.
23 ağustos görüşmek üzere.

Hustle

Level 60
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
19
İşte tam istediğimiz Myko bu orjinalliği ile teşekkürler Kojiro fakat 1 konuya değinmek istiyorum,
HERA Scroll (Np arttırması) Myko orjinalliğini bozan bu scroll hem PK hem oyun görselliğine çok kötü bir etken ve Myko versiyona ters, hera sc komple kaldırılır ya da hera sc 'deki np arttırma kaldırır umarım, NP sc fiyatı artsın gerekirse fakat bu hera SC bir çözüm bulunsun lütfen.
Gönül ister ki Premium fiyatları 1 tık arttırılıp sadece bronze,silver,gold pre olsun (exp,war,farm) yerine eski orjinal gibi.
buna katılıyorum hera basınca adamda ne ıtem var vs gormuyosun bu kalkabilir ayrıca master itemleri 1 tık kolaylaşabilir arkadaşlar doğru söylüyor. son olarak ekran bug olayı biraz iyileşirse çok daha iyi bir server olucaktır.

ObiWanKenObi

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
21
Yenide Yourko Selamlar Herkese
*Ekran bugu olayını fıxlersenız senelerdır sorunumuz harıka olucak
*Genel olarak eskıye donus olması muhtesem ellerıne saglık @Kojiro
*Premıumlarda sadelestırme basarılı bı sıstem sağol sağol sağol
*ŞU BOWL BOSSLARINI RANDOM YAPMAN DILEGIYLE CUNKU BAZI BOSLARIN DEGERI YITIRILIYOR O YUZDEN RANDOM OLMASI COK HEYECAN VERICI
*Fake boss olayı eger goruntu bugu yapmıcaksa olsun oda bowlu asırı canlı tutuyor
*Lütfen eski cz olsun
Herkese başarılar İyi oyunlar
0b1Wanken0b1

Partizan

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
62
HUNHARCA TALOS BEKLEYİP, UYKUYA YENİK DÜŞMEK, KAFAM UYKUSUZLUKTAN MASAYA DÜŞÜKTEN SONRA TEKRAR GÖZÜMÜ AÇTIĞIMDA TALOSUN ÇIKMIŞ BASKA CLAN TARAFINDAN KESİLDİGİNİ VE İCİNDEN IRON BELT DROBU ALDIKLARINI GÖRMEK VE BU SİNİRLE PC E YUMRUK ATMAK İSTİYORUMM

cemalttoprak

Level 40
Chatter
Reaction score
12
Ezik pk'yı uzun tutmak amacıyla bu yeni chitinler/exp item/cs gibi itemleri erteleyebildiğiniz kadar erteleyelim :) aynı şekilde high itemler normal chitin gibi itemler/takıların oranları bunları da bir daha gözden geçirirseniz güzel olur :)
Hepinizin emeğine sağlık.

Reaction score
1
Ex class item ve özellikle black ctin red ctin tarzı itemler istemiyoruz serverde bu bi myko server ınsanlar eski günlerini tekrar yaşamak için özlemlerini gidermek için myko serverlere giriyor ama %90 ninda bahamutlar walkyreler patoslar havada ucusuyor insanlari mykodan sogutuyorlar bu yuzden yourkodayim hera scyide kaldirmalisiniz oyunda kötü bi görünüm oluyor bu benim düşüncem katılan olur olmaz ama eski knight online için burda herkes master herkes icin ozellikle solo oyuncular için bi kolaylik getirilmelidir benim gorusum bunlar insallah kaliteli uzun ömürlü bi server olması dileğiyle beklemedeyiz.

lSCOOBZl

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
19
Bence national point kasmak değerli olmalı yani;
-national point taşları (itemleri) kaldırılabilir
-hera scroll kaldırılabilir
-np scroll kaldırılabilir
Onun dışında şahsi fikrim sürekli yapılabilen 50-60 arası exp görevleri olmasa da exp kasmak 1-2gün sürse keşke. Böylece 60- pk sı uzun sürse. Çünkü 2-3.günden sonra cz slot basma pksı bitiyor. Kimisi bowlda kalıyor kimisi emc-raon exp makro koyup uyumalar baslıyor bu da cz useri azaltıyor.
Farm konusunda para ve item kesinlikle czde kasılabilmeli ki- cz kalabalık olsun. (kojiro mage damageleri ona göre ayarlamıştır değinmiyorum)

Coğu arkadaş masterdan şikayetçi olmuş, myko serverda zaten tek sorun ''master açmak'' bunuda 6-7kişilik bir team kadronuz varsa cok değil 2-3gün içerisinde bowl dönerek açabilirsiniz. Yada sağlam 1-2 karakter dizip clanca ortak şekilde DM dönerek açabilrisiniz.

Bus drop olmayacak denilmiş, bu busun ne kadar değerli olduğunu gösteriyor. Bus değerli olan serverda itemler para eder. Para da değerli demektir. Paranın değerli olduğu yerde exp zor olur, bu bir ipucu galiba 62ye kasmak sandığımız kadar kısa sürmeyecek (umarım) :)

Heyecanla 23 ağustosu bekliyoruz... :)

Comanche

Level 60
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
16
Her şey güzel gözüküyor ama benim tek bir isteğim var o da kill crlerinin arttırılıp pknın çok dağılmamasıdır. Herkese iyi oyunlar.

lSCOOBZl

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
19
premiumlarla ilgili aynı fikirdeyim;
bronz 20 YB
silver 30 YB
gold (+scler) 50 YB
Düzenlemesi yapılabilir aslında ve exp pre- war pre kaldırılabilir gerçekten harika olurdu.
Böylece War pre olmaması ile birlikte np kasmakta zorlaşırdı. War pre + np sc + hera sc olmazsa eğer uçurum farkları olmamasıyla pk rekabeti dahada kızışır ve herkes pk ya odaklanır. Çünkü rekabet olmadığı zaman yani np olarak uçurumlar basladığı zaman pk azalıyor, userler farma daha cok odaklanıyor. Wsde ölmiyim np önemli değil moduna geçiyor, oda bowl savaşını azaltıyor. Userler sadece cr zamanı pk atıyor oda sırf ödül için sonrasında geri dağılıyorlar.
----Oyunda Np kasmak zorlaştırılmalı diye düşünüyorum----

DaniCalifornia

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
3
Herşey çok iyi ancak Macro kullanımı serbest mi farmda onu merak ediyorum. Eğer serbestse genie nin vuruş hızlarının arttırılmasını talep ediyorum. Ben 15 gün için 60 tl verip genie oto loot alacakken macrolu birinin benden her kutuyu almasını görmek istemiyorum.

steel

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
89
exp görevleri çok saçma olmuş. 100 death zombi (tek atılıyo) ash knight ile aynı exp veriyor (750k exp). iyi ayarlanıp slotlardaki doluluğun önüne geçilmeli. kimse gidip lich kesmez kusura bakmayın. yaratıkların def - can - resistans larına göre bi formül yapın. verdiği expi ona göre ayarlayın.
profesyonel bi mykoda hepsine 750k yazıp geçerseniz bir profesyonelliğiniz kalmaz bence. emek vermeniz gerekir üzerinde uğraşmanız gerekir.

Partizan

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Reaction score
62
eslant 2 de bus kasan insan kendine saygısı olmayan insandır