Yeni Karakter Oluşturma Kağıdı (New Character Scroll) Nasıl Kullanılır ? ( Resimli Anlatım )

New World DIEZ - TheMYKO
18th October 21:00
One of the most popular MYKO of all time
Are you ready to Kill Steal?
PLAY NOW

Toiss

Creative Director [YOURKO]
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
May 16, 2017
194
204
87,545,700
624
New Character Scroll ( Yeni Karakter Kağıdı )
MERAK EDİLENLER VE SIKÇA SORULAN SORULAR

Soru: Mevcut karakterimin level seviyesini arttırır mı?
Cevap: Hayır etkilemez, o karakter size ancak scroll kullanımı için yardımcı olabilir, tabi hesabınızda 1 karakter alanı (boş slot) olması gereklidir.

Soru: Satın aldım fakat hesabımda 3 karakter alanı da dolu ne yapmalıyım?
Cevap: Eğer 3 karakter alanı da doluysa facebook ya da ticket yolu ile silinmesini istediğiniz karakterin ismini bize bildirebilirsiniz.

Soru: Sildiğiniz karakterin ismini kullanamıyorum ne yapmalıyım?
Cevap: Silinen karakterlerin isimleri sistem içerisinde kayıtlı kalıyor, bu sebeple farklı bir isim belirlemelisiniz.

Soru: Ben mevcut olan karakterimin ismini kullanmak istiyorum ne yapmalıyım?
Cevap: Mevcut karakterinize NCS ( Name Change Scroll ) ile farklı bir isim belirledikten sonra, yeni oluşturacağınız karaktere sürekli olarak kullandığınız ismi verebilirsiniz.

Soru: Yeni üyelik aldım oyuna daha seri girebilmem için bu karakteri orta slotta oluşturmak istiyorum ne yapmalıyım ?
Cevap: Sadece “New Character Scroll” kullanımı için sol ya da sağ karakter alanlarından birinde karakter oluşturup oyuna girin. Daha sonra resimli anlatımda 5.maddedeki gibi size boş olan slotlar gözükecektir oradan orta alanı seçip isim belirledikten sonra işleminizi bitirin, bu şekilde yeni karakteriniz orta slotta oluşacaktır.

Soru: Bu scroll ile oluşturulan karakterin master’ı açık mı geliyor ?
Cevap: Eğer scroll üzerinde ( No Master ) - ( Without Master ) gibi terimler yazıyorsa master kapalı şekilde oluşacaktır.

Soru: Onaylandığı nerede gözüküyor nasıl anlarım ?
Cevap: Damage bar alanında ( Character Created Successfully ! ) yazıyor ve scroll inventory’de gözükmüyorsa işleminiz onaylanmış demektir.
(Relog atıp yeni karaktere girebilirsiniz)

Yeni karakter oluşturma kağıdı ( New Character Scroll ) maddeler halinde resimli anlatım..
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Last edited:

>BORNTOKILL<

Level 60
4 Yıllık Üye
3 Yıllık Üye
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Jul 2, 2015
747
661
234,248,850
2,142
Yararlı paylaşım teşekkürler.

Rasse

Level 60
2 Yıllık Üye
1 Yıllık Üye
Chatter
Nov 27, 2016
46
18
78,235,575
151
suan 70 kagidi zamani. zaten herkes hem lvlini almis hem itemini yapmis, yeni baslayana cazip gelecek olan su asamada min 70 kagididir.

• Like
Reactions: tebow